امروز صبح ی سیلی گرفته بود که از دم در دانشگاه تا دانشکده مورد نظر که رسیدم خیس شدم قشنگ ???? ساعت اول معرفت شناسی بود (#دلپیچه #تهوع)????کجا؟!طبقه چهارمِ دانشکده فنی مهندسی.سوال پیش میاد که آیا آسانسور نداره؟!.جواب پاسخ شما مثبتِ ولی از اونجایی که هفته پیش ۸ نفر داخلش گیر افتادن بنظرم در نظر بگیریم آسانسور نداره کمتر درد داره????  معرفت شناسی یک درس غیرقابلِ فهمیه که خدا میدونه ???? استادشم خانوم بود و نچسب ???? الحمدالله که لطف خدا شامل حال ما شد و جزوه داد و ما رو از شرِّ ۱۰۰ صفحه کتاب خوندن راحت کرد.ولی این چیزی از مزخرف بودنِ درسش کم نمیکنه???? برگشته میگه:درسه من!مثل ریاضیِ! (نگاه خودِ ریاضی به استاد:????) اگه سر جلسه نیای متوجه نمیشی!بعد من خطاب به بغل دستیم که حتی اسمشم نمیدونستم گفتم:والا ما الان اومدیمم هیچی نفهمیدیم!???? دیگه این تشبیهاتِ عجیب غریب چیه به کار میبری????.که بغل دستیِ مذکور در جواب  صندلیش و گاز میزد از شدت خنده!.خلاصه اینکه امروزم گذشت! :))) دیگه نه من حوصله دارم بقیه روز و تعریف کنم نه شما حوصله دارین که بخونین ???? پس همینجا پست و به پایان میرسونیم???? تا درودی دیگر!بدرود????

منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فولاد صنعت 09197977577المنتال مولتی در تهران موضوعات عمومی نرم افزار چاپ چک صنوبر فریمن بیوتی ماسک صورت